Prostoxalen – Opinie – Skład – Efekty – Cena

prostoxalen kapsułki na prostate

Szukasz opinii na temat Prostoxalen, suplementu prostaty przydatnego w przypadkach zapalenia prostaty i łagodnego przerostu prostaty? W takim razie trafiłeś na właściwą stronę, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny artykuł o wszystkim, co musisz wiedzieć o tym produkcie, który pomaga w walce z zapaleniem i powiększeniem prostaty.

Powiemy o tym, co to jest i do czego konkretnie służy, pokażemy, jakie są składniki aktywne i pełna lista jego składu, a także korzyści i ewentualne przeciwwskazania, jak go używać i wiele więcej, w tym recenzje od tych, którzy go wypróbowali i nasze osobiste opinie.

Wreszcie, będziemy kończyć z listą plusów i minusów, cena i oficjalna strona internetowa kapsułek i zobaczyć, czy można go znaleźć w aptekach i czy, podsumowując, to naprawdę działa, czy nie. Więc nie traćmy więcej czasu i przejdźmy do sedna tej recenzji na Prostoxalen, jeden z najlepszych suplementów prostaty na rynku!

Oto podstawowe fakty o Prostoxalen:

 •     Naturalny suplement diety w kapsułkach miękkich
 •     Przydatne w przypadku zapalenia lub powiększenia prostaty
 •     W przypadku dolegliwości związanych z zapaleniem gruczołu krokowego i łagodnym przerostem gruczołu krokowego
 •     60 kapsułek w każdym opakowaniu, wystarczających na 1 miesiąc (~ 40,5 g)
 •     2 kapsułki dziennie łatwe i szybkie do przyjęcia z wodą
 •     Z Serenoa, Epilobium, Pokrzywą i innymi składnikami roślinnymi
 •     Przywrócenie męskiej wiralności i dobrego samopoczucia
 •     Od 137 złotych za opakowanie (w zależności od promocji)
 •     Darmowa wysyłka

Co to jest Prostoxalen?

Jeśli ból i dyskomfort w okolicy krocza, pieczenie podczas oddawania moczu i częsta potrzeba oddawania moczu towarzyszą Twoim dniom już od jakiegoś czasu, to jest to dzwonek alarmowy, że coś jest nie tak. Pierwsza rzecz do zrobienia? Skontaktuj się z lekarzem, który będzie w stanie udzielić Ci odpowiednich wskazówek dotyczących ewentualnych dodatkowych badań czy leczenia, ale często zaleci suplementację, zwłaszcza w łagodniejszych przypadkach.

Na rynku jest wiele suplementów na prostatę, ale jeden szczególnie przykuł ostatnio uwagę naszą i tysięcy Włochów. To Prostoxalen (oficjalna strona tutaj), który występuje w formie wegetariańskich kapsułek opartych głównie na Saw Palmetto, Epilobium i Pokrzywie, który według producenta jest przydatny w przypadkach zapalenia prostaty i łagodnego przerostu prostaty.

Ten produkt, wyprodukowany w najlepszych europejskich laboratoriach, jest wynikiem wieloletnich badań zespołu ekspertów w dziedzinie Men’s Health & Wellbeing i pomaga utrzymać zdrowie prostaty dzięki Saw Palmetto i Epilobium, jednocześnie wspierając funkcjonowanie nerek dzięki pokrzywie. Jednak w następnym akapicie zobaczymy, że zawiera on inne składniki, które są równie przydatne dla dobrego samopoczucia mężczyzn.

Ile kapsułek znajduje się w każdym opakowaniu?

Każde opakowanie Prostoxalenu zawiera 60 kapsułek 675 mg, co daje łącznie 40,5 g produktu, co wystarcza na 1-miesięczną kurację, gdyż dawkowanie wskazane przez producenta to 2 kapsułki dziennie.

Prostoxalen – Skład

Prostoxalen - Skład

Zgodnie z przewidywaniami, Prostoxalen zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, głównie ekstrakty roślinne, oto pełna lista jego składu:

Saw Palmetto to roślina stosowana w przypadkach łagodnego przerostu gruczołu krokowego, ponieważ jest w stanie hamować 1) aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy, który odgrywa kluczową rolę w przemianie hormonu testosteronu w dihydrotestosteron oraz 2) wiązanie dihydrotestosteronu z receptorami androgenowymi. Jednocześnie, ma właściwości przeciwzapalne, które są przydatne w przypadku zapalenia prostaty.

Nasiona dyni. Dzięki fitosterolom zawartym w pestkach dyni są one często zalecane w przypadkach łagodnego przerostu gruczołu krokowego, ponieważ działają na objętość prostaty poprzez hamowanie 1) konwersji hormonu testosteronu do dihydrotestosteronu oraz 2) wiązania pomiędzy receptorami androgenowymi a samym dihydrotestosteronem, hormonem biorącym udział w zwiększaniu objętości prostaty, a obecnym dzięki działaniu 5-alfa-reduktazy.

Żurawina. Bardzo często objawy zapalenia lub przerostu gruczołu krokowego są odczuwalne również w drogach moczowych, dlatego taki składnik jak żurawina, bogaty w polifenole, zwłaszcza proantocyjany, które blokują przyleganie bakterii do pęcherza moczowego, może być cennym sprzymierzeńcem w walce z obciążeniami bakteryjnymi w drogach moczowych. Dodatkowo powinniśmy pamiętać, że żurawina jest źródłem silnych antyoksydantów, które zawsze są przydatne dla dobrego samopoczucia organizmu.

Pokrzywa jest jednym z najszerzej stosowanych i najstarszych naturalnych środków przeciwko zapaleniu i powiększeniu prostaty, ponieważ jej ekstrakt może hamować proliferację komórek prostaty poprzez blokowanie konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu, wytwarzanego w wyniku działania 5-alfa-reduktazy. Składnik ten był szeroko badany w literaturze jako środek na zapalenie gruczołu krokowego i przerost prostaty, i uważa się, że jest najbardziej korzystny w połączeniu z Serenoa Repens.

Epilobium jest rośliną bardzo przydatną dla prostaty i układu moczowego. Zawiera takie substancje jak flawonoidy, które mają silne działanie przeciwzapalne oraz garbniki, które przyczyniają się do hamowania enzymów aromatazy i 5-alfa-reduktazy odpowiedzialnych za choroby prostaty. Ekstrakt zawiera również związki takie jak fenole, steroidy i triterpeny, które również są niezbędne dla dobrego samopoczucia człowieka.

Likopen jest substancją pozyskiwaną z pomidorów, znaną z silnego działania antyoksydacyjnego oraz faktu, że ma tendencję do gromadzenia się na komórkach prostaty, dlatego często łączy się go z innymi składnikami przydatnymi w walce z zapaleniem prostaty i łagodnym przerostem gruczołu krokowego.

Czytaj  Licustin – Opinie – Skład – Efekty – Cena

Prostoxalen – Efekty

W tym momencie mechanizm działania Prostoxalenu, a raczej jego składników, powinien być jasny, ale konkretnie jakie mogą być korzyści z jego przyjmowania? Zakładając, że efektów działania suplementów diety nie można w żaden sposób zagwarantować i że różnią się one w zależności od osoby, chcielibyśmy sporządzić listę, która może dać Ci wyobrażenie o jego potencjale:

Zmniejszenie bólu i dyskomfortu w okolicy odbytu

Zmniejszona częstotliwość oddawania moczu i pieczenie

Utrzymanie zdrowia prostaty

Wsparcie prawidłowej funkcji nerek

Po jakim czasie zauważysz efekty?

Odpowiedź zależy od tego, jak reaguje organizm danej osoby, nie każdy jest taki sam, a więc i czas reakcji. Zazwyczaj jednak potrzeba kilku dni, jeśli nie tygodni kuracji, aby zauważyć pierwsze korzyści. Pamiętaj, że nie mówimy o leku, a o suplemencie, który daje swoje efekty w dłuższym okresie czasu.

Prostoxalen – przeciwwskazania

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania leku Prostoxalen? Mimo, że jest to naturalny suplement diety, niektóre z zawartych w nim substancji mogą być niewskazane u niektórych osób. Nasza rada to zasięgnąć porady lekarza pokazując listę składników w przypadku: istniejących chorób, przyjmowania leków, szczególnych stanów fizycznych lub w przypadku wątpliwości.

Dzieci w wieku przedpokwitaniowym oraz osoby nietolerujące przynajmniej jednego ze składników wymienionych na etykiecie powinny powstrzymać się od jego przyjmowania.

Jeśli chodzi o działania niepożądane, nie czytaliśmy o żadnych klientach skarżących się na objawy po zażyciu tego suplementu, więc możemy powiedzieć, że obecnie nie są one znane.

Prostoxalen - przeciwwskazania

Czy stosowanie tego preparatu jest bezpieczne?

Prostoxalen to suplement wskazany dla dorosłych mężczyzn w dobrym stanie zdrowia. Jeśli przestrzega się wymagań, a przede wszystkim dawek i wskazań podanych przez producenta, to kapsułki te nie zaszkodzą, a nawet mogą być cenną pomocą dla męskiego zdrowia.

Przed zażyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania lub bugiardino i pamiętać, że produkt nie jest przeznaczony dla kobiet.

Zalecamy przechowywanie opakowania w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i poza zasięgiem dzieci.

Jak stosować kapsułki Prostoxalen? Dawkowanie

Przyjmowanie Prostoxalen jest naprawdę bardzo proste i szybkie. Będąc w formie kapsułek, suplement powinien być przyjmowany doustnie, połykając jedną kapsułkę na raz w towarzystwie dużej ilości wody. Suplement może być przyjmowany samodzielnie przed, w trakcie lub po posiłkach, w zależności od potrzeb. Dzienna dawka Prostoxalen, według producenta, to 2 kapsułki na dobę, przyjmowane razem lub w odstępie kilku godzin.

Jak długo należy stosować Prostoxalen?

Jedno opakowanie Prostoxalen trwa 1 miesiąc, ale można również zamówić do 4 opakowań jednocześnie z oficjalnej strony internetowej. Sugeruje to możliwość stosowania kuracji od 1 do 4 miesięcy, choć w rzeczywistości po 3 tygodniach przyjmowania zawsze zalecana jest porada lekarska. Jednak, biorąc pod uwagę go-ahead od specjalisty, nie ma nic, aby zatrzymać się biorąc kapsułki przez kilka miesięcy z rzędu, być może biorąc 1 tydzień przerwy co jakiś czas.

Recenzje Prostoxalen – prawdziwe opinie z forum

Online, zwłaszcza na forach konsumenckich i stronach internetowych dotyczących zdrowia i odnowy biologicznej, można przeczytać dziesiątki opinii o Prostoxalen, choć trudno je znaleźć, jeśli nie wiesz, gdzie szukać. Zrobiliśmy to dla Ciebie i możemy podsumować to, co przeczytaliśmy: według wielu, ten suplement naprawdę działa, aby osiągnąć to, co jest „obiecane”, plus w przeciwieństwie do innych marek jest tańszy i wyższej jakości.

Znaleźliśmy bardzo mało negatywnych opinii o Prostoxalen. Z łącznej liczby ponad 200 recenzji, ponad 98 procent z nich jest pozytywnych, co jest bardzo wysokim odsetkiem świadczącym nie tylko o dobroci produktu, ale także o wysokim stopniu zadowolenia klientów.

Oto kilka komentarzy, które znaleźliśmy w sieci:

„Od jakiegoś czasu szukałem skutecznego środka na zapalenie prostaty, którego nigdy nie znalazłem, aż kolega skierował mnie na kapsułki Prostoxalen, jedyne, które naprawdę pomogły mi odzyskać dobre samopoczucie, które dawno temu straciłem. Czy poleciłbym je? Bez cienia wątpliwości! Ja sam nie mogę zrobić nic innego jak podziękować producentowi, gdyż dzięki temu produktowi rozwiązałem swoje problemy… Ocena 10!”

„Ostatnio miałem kilka problemów, budziłem się w nocy, aby pójść do łazienki (oczywiście zawsze z pretekstem, aby powiedzieć żonie), czułem pieczenie podczas oddawania moczu i odczuwałem stan dyskomfortu zarówno uogólnionego, jak i w okolicy narządów płciowych. Spróbowałam jako środek zaradczy tego suplementu, który znalazłam w sieci: Prostoxalen, który bardzo mi pomógł! W ciągu kilku tygodni bardzo się poprawiłem i teraz jestem lepszy… Kupiłbym go ponownie”.

„U progu 50-tki zacząłem mieć problemy z prostatą, wiem, że to występuje w mojej rodzinie, ale początkowo budziło to mój niepokój. Na szczęście po wypróbowaniu Prostoxalen, który według wielu stron jest jednym z najlepszych suplementów na powiększoną prostatę, zauważyłem nie małe korzyści; w rzeczywistości w ciągu miesiąca od zażycia nie zauważyłem już częstej potrzeby oddawania moczu lub innego dyskomfortu. Świetny produkt, dziękuję!”

Prostoxalen – recenzja redakcji – negatywna czy pozytywna?

Nasze opinie na temat Prostoxalen są niewątpliwie pozytywne, podobnie jak opinie osób, które już wypróbowały ten fantastyczny suplement diety: mężczyzn, którzy dzięki tej pomocy mogli odzyskać swoje dawne samopoczucie.

Czytaj  Razetiw - Opinie – Skład – Efekty – Cena

Nasza opinia jest pozytywna z kilku powodów, pierwszym z nich jest to, że zauważyliśmy, że wszystkie składniki zawarte w kapsułkach mają naukowo udowodnioną skuteczność w walce z zapaleniem lub powiększeniem prostaty, a nawet męskich dróg moczowych.

Drugim powodem, dla którego chcieliśmy opowiedzieć o tym produkcie, jest jego jakość. Składa się on wyłącznie z najlepszych składników, fachowo mieszanych w wysoce wyspecjalizowanych laboratoriach zlokalizowanych w Europie, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności dla konsumenta.

Wreszcie, uważamy, że tak wysoki stopień zadowolenia ze strony osób, które wypróbowały Prostoxalen jest wskaźnikiem produktu, który działa i który podoba się klientowi, więc pomyślnie przeszedł nasz proces testowania.

Zalety i wady stosowania Prostoxalen

Jak wszystkie naturalne suplementy prostaty, Prostoxalen ma zarówno plusy, jak i minusy, które potencjalny nabywca powinien dokładnie rozważyć przed dokonaniem zakupu. Po kilkugodzinnej analizie produktu, zdaliśmy sobie sprawę – jednak – że plusy w jego posiadaniu znacznie przewyższają minusy, nie tylko dlatego, że w porównaniu z innymi podobnymi referencjami oferowanymi przez konkurencję bije je wszystkie, zobaczmy dlaczego.

Zalety

 •     100% naturalny z ekstraktami roślinnymi
 •     Składniki o udowodnionej w literaturze skuteczności
 •     Duży format w trwałych kapsułach
 •     Opracowany przez zespół ekspertów po latach badań
 •     Wyprodukowane w UE w najlepszych laboratoriach
 •     Zniżki stosowane przy wielokrotnych zakupach
 •     Możliwość bezpłatnej wysyłki

Wady

 •     Efekty nie mogą być zagwarantowane
 •     Niedostępne w aptekach i innych sklepach

Prostoxalen – Cena

Po osiągnięciu tego punktu, pozostaje tylko dowiedzieć się, ile kosztuje Prostoxalen i gdzie można go kupić. Zacznijmy od tego, że suplementu nie można znaleźć w sklepach fizycznych ani na innych targowiskach w sieci, a jedynie na oficjalnej stronie internetowej, więc bądźcie ostrożni wobec każdego, kto wam go oferuje – prawdopodobnie nie jest to oryginalny produkt! Jeśli chodzi o cenę, to może się ona różnić w zależności od zamawianej ilości, więc zobaczmy, co jest dziś w ofercie.

Prostoxalen - Cena

Gdzie kupić Prostoxalen?

W celu zakupu Prostoxalen zalecamy korzystanie tylko i wyłącznie z oficjalnej strony internetowej producenta; tam znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do świadomego zakupu, warunki sprzedaży i różne dostępne pakiety, z których te ostatnie można zobaczyć, klikając jeden z przycisków zakupu na stronie przedsprzedaży.

Po przejściu na stronę z ofertami, wystarczy kliknąć na tę, która najbardziej Ci się podoba; następnie zaznaczyć pole i nacisnąć „Przejdź do kasy”, aby przejść do potwierdzenia i płatności.

Płatności można dokonać kartą debetową, kredytową, PayPal lub za pobraniem, a wszystko to w warunkach maksymalnego bezpieczeństwa szyfrowanej strony internetowej https z certyfikatem SSL dla maksymalnej poufności Twoich danych.

Wybierając jedną z opcji wielopaku, otrzymujesz również darmową wysyłkę. Jest to przesyłka ekspresowa, śledzona i powierzana pierwszemu dostępnemu kurierowi, który z reguły dostarczy paczkę (anonimowo i dyskretnie dla zachowania maksymalnej prywatności) w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia.

Czy można znaleźć Prostoxalen w aptekach?

Wielu czytelników pytało nas, czy Prostoxalen można znaleźć w aptekach. Odpowiedź brzmi: nie, nie można go znaleźć w aptekach, parafarmacjach ani sklepach zielarskich, ze względu na politykę sprzedaży przyjętą przez producenta, która przewiduje sprzedaż bezpośrednią za pośrednictwem e-commerce, kanału, który coraz więcej marek wykorzystuje do sprzedaży swoich produktów, również dlatego, że pozwala on zarówno im, jak i konsumentowi końcowemu uzyskać duże korzyści, takie jak: dostawa do domu bez ruszania się z domu, niższe ceny ze względu na brak pośredników i opiekę nad klientem przed, w trakcie i po sprzedaży.

Jak działaProstoxalen?

Według artykułów naukowych, które przejrzeliśmy, składniki Prostoxalen rzeczywiście mogą zapewnić korzyści dla prostaty, a wiele recenzji pozostawionych na tym suplemencie jest pozytywnych i w większości pięciogwiazdkowych.

Możemy zatem powiedzieć, że Prostoxalen rzeczywiście działa, ale ponownie zaznaczamy, że efekty nie są gwarantowane i mogą się różnić w zależności od osoby, ze względu na charakter produktu (suplement, a nie lek). Podkreślamy również, że suplementy diety nie powinny być rozumiane jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety oraz zdrowego, aktywnego trybu życia.

To powiedziawszy, jeśli jesteś również zainteresowany zakupem produktu, zaloguj się na oficjalnej stronie Prostoxalen teraz i zamów swoje butelki, aby wrócić do uśmiechu i lepszego życia!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie

Autor: Eugeniusz Krasowski

Profesor Eugeniusz Krasowski urodził się 02.07.1932 roku w Kraśniczynie. Tam też ukończył szkołę podstawową. W 1949 roku ukończył Gimnazjum Mechaniczne w Krasnymstawie. Naukę kontynuował w Liceum Mechanicznym w Chełmie, po ukończeniu którego otrzymał dyplom technika mechanika. W roku 1952 rozpoczął studia na Wydziale Budowy Maszyn Politechniki Częstochowskiej, specjalizując się w za- kresie maszyn i urządzeń energetycznych, a pracę dyplomową pisał na temat silników spalinowych, otrzymując w roku 1958 dyplom magistra inżyniera. Po ukończeniu studiów przez 3 lata (1958-1961) pracował jako nauczyciel matematyki w Technikum Mechanicznym w Krasnymstawie. W latach 1961-1962 był zatrudniony w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku (Fabryka Śmigłowców) na stanowisku starszego konstruktora. W roku 1962 rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Akademii Rolniczej w Lublinie, które ukończył w 1966 roku. W latach 1966-1975 był adiunktem, a w 1975-1990 – docentem w tej Katedrze. Tytuł profesora nadzwyczajnego otrzymał w roku 1990, a zwyczajnego w 1992 roku. W latach 1982-1993 był również zatrudniony jako wykładowca w Katedrze Silników Spalinowych Politechniki Lubelskiej. W roku 1993 został kierownikiem zorganizowanej przez Niego Katedry Silników Spalinowych i Pojazdów AR. W latach 1975-1981 pełnił funkcję Prodziekana Wydziału Techniki Rolniczej Akademii Rolniczej w Lublinie oraz przewodniczył Senackiej Komisji do spraw Wynalazczości, był też członkiem Senackiej Komisji Wydawniczej.
Profesor Krasowski jest specjalistą w następujących dyscyplinach naukowych: budowa i eksploatacja maszyn, diagnostyka pojazdów, układy zasilania silników z zapłonem samoczynnym, eksploatacja silników spalinowych, gospodarka energetyczna, paliwa alternatywne, gazy spalinowe i ich wpływ na środowisko przyrodnicze, wpływ układów jezdnych ciągników na zagęszczanie gleby i plonowanie roślin. Wykładane przedmioty: silniki spalinowe, napędy hydrauliczne, pneumatyczne i sterowanie nimi, gospodarka energetyczna, prowadzenie seminariów dyplomowych i laboratoriów paliw i smarów.
Dorobek naukowy Profesora obejmuje 320 prac naukowych, 3 monografie, 32 podręczniki akademickie, 19 patentów. Był promotorem 11 doktorantów i opiekunem 4 doktorów habilitowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *