Promicil – Opinie – Skład – Efekty – Cena

promicil krem na grzybice stóp

Masz dość popękanych pięt i szczelin między palcami? Teraz jest Promicil, rozwiązanie łagodzące wszystkie negatywne skutki infekcji grzybiczej, aż do jej całkowitej remisji.

Według opinii w sieci, produkt ten może pochwalić się taką samą skutecznością jak lek (mimo że nim nie jest), a jednocześnie nie ma żadnych skutków ubocznych i nie wymaga recepty. I, teraz być może zadajesz sobie pytanie: czy to wszystko prawda, czy może oszustwo?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, postanowiliśmy przetestować preparat i przedstawić Wam jego obiektywny obraz. W tym przeglądzie odkryjesz szczegóły dotyczące cech, jak to działa, składniki, opinie klientów, referencje, korzyści, przeciwwskazania, cena, a także jak jest używany i sprzedawany.

Co to jest Promicil?

Preparat należy do kategorii preparatów do stosowania miejscowego, przeznaczonych do dobrego samopoczucia stóp i przynoszących ulgę w infekcjach grzybiczych. Promicil jest produkowany z ekstraktów leczniczych i najwyższej jakości składników naturalnych, wolnych od GMO i substancji syntetycznych, dzięki czemu nadaje się do wolnej sprzedaży.

Promicil to preparat w kremie, wewnątrz tubek z hermetycznie zamkniętą zakrętką o pojemności 30 ml, wykonanych z tworzywa sztucznego odpowiedniego do przechowywania preparatów botanicznych. W przeciwieństwie do innych podobnych maści, ta jest nietłusta, łatwo się rozprowadza i wchłania, nie brudzi tkanin i nie wymaga mycia stóp po zastosowaniu.

Jak działa Promicil?

Preparat, choć nie jest lekiem, odwraca procesy degeneracyjne po infekcji grzybiczej, nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych. Już od pierwszych zastosowań maść działa na przyczyny dyskomfortu, przynosząc natychmiastową ulgę w najbardziej dokuczliwych objawach.

Swędzenie, zaczerwienienie, pieczenie, ból i nieprzyjemny zapach stają się odległym wspomnieniem. W ciągu tygodnia pęknięcia zaczynają się zmniejszać, a rany zaczynają się goić, nawet głębokie rany, a wszystko to przy znacznym zmniejszeniu krwawienia i ciasnoty po noszeniu butów i skarpet.

Jak działa Promicil

Promicil – Skład

Sekretem skuteczności produktu jest obecność ekstraktów leczniczych i najwyższej jakości składników naturalnych. Oto czym są:

 •     mocznik
 •     gliceryna
 •     wyciąg z kwiatów nagietka
 •     olej rycynowy
 •     siarczan magnezu.

Mocznik hamuje namnażanie się bakterii na skórze, zmniejsza uczucie bólu (w tym świądu) i poprawia wchłanianie pozostałych składników w głąb skóry, a gliceryna działa emoliencyjnie i łagodząco oraz regeneruje paznokcie zniszczone przez grzybicę.

Ekstrakt z kwiatów nagietka, dzięki właściwościom regenerującym i przeciwzapalnym na tkanki, odgrywa decydującą rolę w gojeniu się ran i otarć. Z kolei olej rycynowy poprawia wytrzymałość paznokci i wraz z mocznikiem przeciwdziała działalności mikrobów.

Czytaj  Keraderm Opinie - Skład - Efekty - Cena

Jeśli chodzi o siarczan magnezu, to w końcu sprzyja on regresji infekcji grzybiczych; jednocześnie przynosi ulgę w swędzeniu, nadmiernej potliwości, bólu, tarciu od skarpet i butów.

Jak stosować Promicil?

Nałóż niewielką ilość produktu na idealnie umyte i osuszone stopy. Wmasować w podeszwy i grzbiety, nie pomijając paznokci, przestrzeni między palcami i piętami, aż do całkowitego wchłonięcia – 1-2 minuty. Poświęć się tej czynności rano i wieczorem, przez co najmniej 30-35 dni.

Pomicil – Efekty

Obecność wysokiej jakości ekstraktów leczniczych i brak zapotrzebowania na receptę to jedne z mocnych stron, za które produkt jest wysoko oceniany przez kupujących; nie są to jednak jedyne. W szczególności chcielibyśmy wymienić następujące:

 • naturalny skład, wolny od substancji syntetycznych
 • gładsza i bardziej miękka skóra w ciągu kilku dni
 • redukcja pęknięć, brzydkich zapachów, krwawienia, zaczerwienienia, nagniotków i pęcherzy.
 • zwiększona tolerancja materiałów, z których wykonane są skarpety i buty
 • zmniejszenie potliwości
 • szybka skuteczność
 • zero skutków ubocznych
 • brak substancji uczulających.

Preparat, choć nie jest lekiem, działa szybko i skutecznie na pęknięcia i zmiany chorobowe wywołane przez grzyby, zwłaszcza na obszarach stopy najbardziej narażonych na wilgoć (przestrzenie między palcami, pięty i podeszwa in primis), a przez to najbardziej narażonych na namnażanie się grzybów.

Kiedy będą widoczne pierwsze efekty?

Czas i sposób reakcji zależą w dużej mierze od przestrzegania wskazań na etykiecie, powagi sytuacji wyjściowej i oczywiście indywidualnych mechanizmów reagowania.

Już od pierwszych dni leczenia zauważalne jest znaczne zmniejszenie zaczerwienienia, cierpkiego zapachu, mrowienia i świądu oraz postępujące gojenie się zmian i rozdwojeń. Twoja skóra nie będzie już krwawić, a paznokcie wrócą do swojego różowego koloru, natomiast skarpetki i buty nie będą Ci już przeszkadzać.

Pełna regeneracja skóry trwa na ogół od 30 do 35 dni, co odpowiada średniemu okresowi cyklu. Dotyczy to również osób, które przed Promicilem przez długi czas próbowały innych produktów, nie osiągając żadnej poprawy.

Promicil – opinie użytkowników – recenzje

Na stronie firmy i na różnych forach mamy wiele świadectw i opinii o produkcie, prawie wszystkie napisane przez klientów, którzy byli zadowoleni z zakupu. Większość z nich zaczęła mieć problemy z grzybicą stóp po długotrwałym uczęszczaniu na publiczne baseny, najczęściej bez noszenia klapek.

Konsekwentne stosowanie kremu przez czas zalecany na etykiecie przyniosło szybkie i trwałe efekty, nawet długo po zaprzestaniu kuracji. Nabywcy natychmiast zauważyli regresję popękanych pięt, pęknięć między palcami i krwawienia.

Czytaj  FungaFix Opinie - Skład - Efekty - Cena

Przykre zapachy, zaczerwienienia i swędzenie stały się odległym wspomnieniem dzięki tej maści, która jest szczególnie ceniona za łatwość aplikacji, szybkie wchłanianie, brak skutków ubocznych i skład oparty na naturalnych składnikach.

Promicil - opinie użytkowników - recenzje

Czy występują negatywne opinie?

Obok wielu pozytywnych opinii, w sieci można znaleźć kilka negatywnych opinii o produkcie. Są to komentarze pozostawione przez fałszywych nabywców lub związane z niewłaściwym wykorzystaniem preparatu (zgłoszenia niezgodne z instrukcją lub terminem).

Przeciwwskazania

Na podstawie dokładnej analizy recenzji Promicil, jesteśmy w stanie stwierdzić, że produkt nie ma ograniczeń w stosowaniu, o ile jest stosowany przez osoby dorosłe w dobrym stanie zdrowia, ewentualnie nie na lekach.

Osoby uczulone na przynajmniej jeden ze składników powinny powstrzymać się od stosowania kremu, aby uniknąć niepożądanych reakcji. W razie wątpliwości w tym zakresie należy skonsultować się z lekarzem, dermatologiem lub alergologiem w celu wykonania testów.

Dzieci, dzieci, które nie zakończyły jeszcze rozwoju, kobiety w ciąży lub karmiące oraz osoby oczekujące na zabieg chirurgiczny powinny zasięgnąć porady lekarza przed jakimkolwiek zastosowaniem maści.

Gdzie kupić Promicil – Cena

Po szczegółowym zapoznaniu się z cechami i właściwościami produktu przejdźmy do sposobu jego sprzedaży. Radzimy nie pomijać lektury tej ostatniej części, gdyż pozwoli ona zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Jeszcze tylko przez kilka godzin i do wyczerpania zapasów krem Promicil jest dostępny w bezkonkurencyjnej cenie: 149 zł za opakowanie zamiast 298 zł, z 50% zniżką i bezpłatną wysyłką na terenie całego kraju. Przejdźmy jednak do pytania: gdzie można znaleźć maść?

Jedyną platformą, która realizuje zamówienia jest oficjalna strona firmy, dlatego nie można kupić preparatu w aptekach, parafarmacjach czy sklepach zielarskich. W rzeczywistości producent postanowił sam zarządzać relacjami z klientami, aby uniknąć uszczerbku na swoim wizerunku i ryzyka podróbek.

Aby dokonać natychmiastowego zakupu wystarczy wejść na stronę główną producenta i wypełnić formularz na dole strony podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu (najlepiej komórkowego). Natychmiast otrzymasz telefon potwierdzający od operatora, któremu przekażesz brakujące dane do dostawy.

Paczka dotrze do Twojego domu w ciągu kilku dni za pośrednictwem Poczty lub firmy kurierskiej, bez żadnych dodatkowych opłat i przykrych niespodzianek. W razie wątpliwości dotyczących stosowania kremu lub jakichkolwiek problemów można skontaktować się z całodobową obsługą klienta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Grzybica

Autor: Eugeniusz Krasowski

Profesor Eugeniusz Krasowski urodził się 02.07.1932 roku w Kraśniczynie. Tam też ukończył szkołę podstawową. W 1949 roku ukończył Gimnazjum Mechaniczne w Krasnymstawie. Naukę kontynuował w Liceum Mechanicznym w Chełmie, po ukończeniu którego otrzymał dyplom technika mechanika. W roku 1952 rozpoczął studia na Wydziale Budowy Maszyn Politechniki Częstochowskiej, specjalizując się w za- kresie maszyn i urządzeń energetycznych, a pracę dyplomową pisał na temat silników spalinowych, otrzymując w roku 1958 dyplom magistra inżyniera. Po ukończeniu studiów przez 3 lata (1958-1961) pracował jako nauczyciel matematyki w Technikum Mechanicznym w Krasnymstawie. W latach 1961-1962 był zatrudniony w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku (Fabryka Śmigłowców) na stanowisku starszego konstruktora. W roku 1962 rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Akademii Rolniczej w Lublinie, które ukończył w 1966 roku. W latach 1966-1975 był adiunktem, a w 1975-1990 – docentem w tej Katedrze. Tytuł profesora nadzwyczajnego otrzymał w roku 1990, a zwyczajnego w 1992 roku. W latach 1982-1993 był również zatrudniony jako wykładowca w Katedrze Silników Spalinowych Politechniki Lubelskiej. W roku 1993 został kierownikiem zorganizowanej przez Niego Katedry Silników Spalinowych i Pojazdów AR. W latach 1975-1981 pełnił funkcję Prodziekana Wydziału Techniki Rolniczej Akademii Rolniczej w Lublinie oraz przewodniczył Senackiej Komisji do spraw Wynalazczości, był też członkiem Senackiej Komisji Wydawniczej.
Profesor Krasowski jest specjalistą w następujących dyscyplinach naukowych: budowa i eksploatacja maszyn, diagnostyka pojazdów, układy zasilania silników z zapłonem samoczynnym, eksploatacja silników spalinowych, gospodarka energetyczna, paliwa alternatywne, gazy spalinowe i ich wpływ na środowisko przyrodnicze, wpływ układów jezdnych ciągników na zagęszczanie gleby i plonowanie roślin. Wykładane przedmioty: silniki spalinowe, napędy hydrauliczne, pneumatyczne i sterowanie nimi, gospodarka energetyczna, prowadzenie seminariów dyplomowych i laboratoriów paliw i smarów.
Dorobek naukowy Profesora obejmuje 320 prac naukowych, 3 monografie, 32 podręczniki akademickie, 19 patentów. Był promotorem 11 doktorantów i opiekunem 4 doktorów habilitowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *