Prima – Opinie – Skład – Efekty – Cena

Czy walczysz z nadmierną wagą i szukasz skutecznego sposobu na jej redukcję? Poznaj Prima – innowacyjny produkt, który pomaga szybko i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej o jego właściwościach i skorzystać z wyjątkowej oferty dla nowych klientów!

 

prima kapsułki na odchudzanie

Kapsułki Prima mają umożliwić szybkie i bezproblemowe odchudzanie. Przynajmniej takie są obietnice producenta. O tym, co tak naprawdę się za tym kryje, dowiesz się w kolejnych częściach naszego artykułu. Według badań i statystyk ponad 50% populacji cierpi obecnie na otyłość. Duża część z nich cierpi również na patologiczną nadwagę, zwaną również otyłością.

Choć z wiekiem metabolizm traci coraz więcej możliwości funkcjonowania, to z nadwagą boryka się także coraz więcej młodych ludzi. Tym bardziej ważne jest, aby w porę coś z tym zrobić. Właśnie z tego powodu przyjrzeliśmy się bliżej temu preparatowi, aby dowiedzieć się, czy ten spalacz tłuszczu jest rzeczywiście dobry. W kolejnych częściach możecie przeczytać nasze wyniki dotyczące kapsułek Prima.

Czym są kapsułki Prima?

Prima to ziołowy i dostępny bez recepty spalacz tłuszczu przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zmniejszyć swoją wagę bez większego wysiłku. Wiek czy płeć nie odgrywają istotnej roli przy przyjmowaniu preparatu. Liczy się tylko to, aby przyjmować suplement diety codziennie przez okres co najmniej 30 dni.

 

Prima – opinie i recenzje

Zanim napiszemy recenzję produktu, nasz zespół zawsze bardzo szczegółowo bada różne opinie klientów w Internecie. Tym razem udało nam się znaleźć różne doświadczenia Prima w mediach społecznościowych, a także na forach.

Udało nam się znaleźć niemal równą liczbę opinii klientów zarówno od osób płci męskiej, jak i żeńskiej. Średnio większość osób była w stanie stracić od 3 do 7 kilogramów masy ciała w ciągu 4 tygodni. Jednak również w celu osiągnięcia idealnej wagi preparat był przyjmowany przez dłuższy okres niż 30 dni.

Wielu klientów informuje również, że nie tylko ich waga uległa zmniejszeniu. Niektóre osoby zauważyły również, że poprawiło się ich ogólne samopoczucie fizyczne. To pomogło wielu klientom mieć więcej duchowej, jak i fizycznej energii w codziennym życiu. Bardzo często pozytywnie podkreślano również fakt, że paczka dotarła po 1 do 2 dni roboczych.

Czy występują negatywne opinie?

Podczas naszych badań nie natknęliśmy się prawie na żadną krytykę Prima. Produkt został bardzo pozytywnie przyjęty przez większość osób, gdyż jego działanie było widoczne już po krótkim czasie. Niemniej jednak krytyki nie można całkowicie wykluczyć w przypadku żadnego produktu na świecie. Zakładamy jednak, że krytyka dotyczy nieprawidłowego lub nieregularnego i krótkiego korzystania z tabletów.

Prima – Test – Efekty

Mimo że opinie klientów w Internecie były już obiecujące, nie chcieliśmy opierać się tylko na nich przy wyciąganiu ostatecznych wniosków. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy przeprowadzić 4-tygodniowy test Prima z udziałem 2 ochotników. Towarzyszyli nam 31-letnia Natalia i 29-letni Marcin. Obie osoby od lat nastoletnich zmagały się z nadwagą i próbowały już kilku preparatów bez powodzenia.

Czytaj  FatFix Opinie - Skład - Efekty - Cena

Prima – Test - Efekty

Do naszego testu porównaliśmy różne źródła zaopatrzenia i dokonaliśmy porównania cen. W końcu zdecydowaliśmy się na zamówienie w sklepie internetowym producenta. Tutaj otrzymujesz produkt premium w najlepszej cenie i z renomowanego sklepu internetowego z 30-dniową polityką zwrotu. Ponadto produkt posiada dodatkowe składniki aktywne, większą zawartość i niższą cenę.

Tydzień 1: Zanim Marcin i Natalia mogli rozpocząć przyjmowanie tabletek, zaprosiliśmy obie osoby badane na wstępne badanie w naszym prywatnym gabinecie. Obaj badani najpierw weszli na wagę, aby zmierzyć swoją wagę wyjściową. Natalia rozpoczęła nasz test z wagą 89 kilogramów, a Marcin z wagą startową 91 kilogramów.

Następnie poinformowaliśmy obu badanych o prawidłowym sposobie przyjmowania kapsułek. Producent zaleca przyjmowanie kapsułek dwa razy dziennie, zawsze przed głównym posiłkiem, z odpowiednią ilością płynu.

Tydzień 2: Po 2 tygodniach okresu testowego, nadszedł czas na naszą pierwszą wizytę kontrolną. Pierwsze sukcesy stały się widoczne na wagach. Natalia straciła już 2,1 kilograma, a Marcin 2,9 kilograma. Ponieważ żadna z naszych osób testujących nie musiała zmagać się z żadnymi skutkami ubocznymi, postanowiliśmy kontynuować test zgodnie z planem.

Tydzień 3: Pod koniec trzeciego tygodnia umówiliśmy się również na wizytę kontrolną z Natalia i Marcinem. Obie weszły do naszego gabinetu z wielkimi uśmiechami, także szybko udało nam się ustalić, co było przyczyną. Natalia straciła kolejne 1,2 kilograma masy ciała, a Marcin całe 1,7 kilograma. Ponadto obie osoby badane stwierdziły, że ich ogólne samopoczucie fizyczne uległo poprawie.

Tydzień 4: Największy sukces był w tym tygodniu widoczny na wadze. Marcin stracił całe 1,5 kilograma masy i tym samym udało mu się w ciągu 4 tygodni zrzucić 6,1 kilograma tkanki tłuszczowej.

Natalia w ostatnim tygodniu testowym straciła 1,8 kilograma i w ciągu 4 tygodni udało jej się zrzucić 5,1 kilograma. Oznacza to, że nie tylko nasi testerzy, ale także cały nasz zespół był w stanie zakończyć ten test z pozytywnym wynikiem.

 

Dla kogo przeznaczone są kapsułki?

Kapsułki Prima są odpowiednie dla wszystkich osób, które chcą schudnąć bez wysiłku. Dodatkowe ćwiczenia czy zmiana diety nie są konieczne do osiągnięcia wymarzonej wagi. Wiek i płeć nie odgrywają istotnej roli w aplikacji.

Na stronie producenta kilkakrotnie wspomina się, że kapsułki Prima były wielokrotnie testowane przed wprowadzeniem ich na rynek. Testy zostały przeprowadzone przez kilka grup, aby móc naprawdę udowodnić działanie tabletek. Dodatkowo na stronie głównej można znaleźć kilka referencji od różnych klientów.

Prima – dawkowanie

Aby osiągnąć wymarzoną wagę, należy zadbać o prawidłowe przyjmowanie kapsułek Prima. Według producenta wystarczą 2 kapsułki dziennie. Najlepiej, aby były one przyjmowane 15 do 30 minut przed głównym posiłkiem i z odpowiednią ilością płynu.

Czytaj  Biostinex Opinie - Skład - Efekty - Cena

Jak działa Prima?

Działanie Prima zauważalne jest przede wszystkim w szybciej funkcjonującym metabolizmie. Ponieważ działa to lepiej i szybciej, złogi tłuszczu mogą być również skuteczniej rozbijane. Dzięki temu szybciej osiągniesz swoją idealną wagę. Poprawia się również uczucie sytości, dzięki czemu nie trzeba już zmagać się z uciążliwymi zachciankami żywieniowymi.

Raz po raz jesteśmy pytani, kiedy Kapsułki Prima zaczynają działać. Na to pytanie nie ma ogólnej odpowiedzi, ponieważ każdy organizm działa inaczej. Z reguły jednak należy liczyć się z 2 do 3 tygodni, aż zobaczysz pierwsze sukcesy na wadze.

Prima – Skład

Poniżej zostały wymienione wszystkie składniki aktywne znajdujące się w suplemencie Prima:

Ekstrakt z Garcinia Cambogia: Jest to naturalny ekstrakt z owoców, który jest znany ze swojego działania antyoksydacyjnego. Ekstrakt zawiera również kwas hydroksycytrynowy, który zapewnia wykorzystanie tłuszczów do produkcji energii, co prowadzi do szybszej i skuteczniejszej utraty wagi.

L – Karnityna: L – Karnityna jest w zasadzie niczym więcej niż naukową nazwą związku aminokwasów. Spalacz tłuszczu zapewnia, że spożyte pokarmy są lepiej metabolizowane. W tym samym czasie istniejące złogi tłuszczu są rozbijane kawałek po kawałku.

L – Arginina: Arginina jest niezbędnym związkiem aminokwasowym, który jest nie tylko ważny dla utraty tłuszczu, ale także dla budowy mięśni. Ogólna sprawność fizyczna jest również wspierana przez ten związek aminokwasowy.

Prima - Skład

Jakie są działania niepożądane i przeciwwskazania?

Nie musisz się martwić o skutki uboczne Prima. Jak już wspomniano, kapsułki składają się wyłącznie z naturalnych składników, które już wymieniliśmy i wyjaśniliśmy dla Ciebie w poprzedniej części. Zaleca się jednak, aby nie przekraczać dziennej dawki 2 kapsułek.

Gdzie kupić Prima? Cena

Kapsułki Prima można kupić bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta. Preparat nie jest dostępny w aptekach. Nie można również znaleźć tabletek w sieciach drogerii takich jak Rossmann czy Hebe.

 

Cena kapsułek Prima może się różnić w zależności od tego, ile opakowań kupisz i, co najważniejsze, gdzie je kupisz. Za opakowanie zawierające miesięczny zapas płaci się obecnie za pośrednictwem sklepu producenta 149 złotych.

Czy warto stosować Prima?

Kapsułki Prima przekonały nas nie tylko w trakcie badań, ale także podczas 4-tygodniowego autotestu. Są łatwe w przyjmowaniu i już po 2-3 tygodniach widać ich działanie. Za szczególnie pozytywne uznaliśmy również to, że producent wykorzystuje do produkcji wyłącznie składniki ziołowe, dzięki czemu preparat jest szczególnie dobrze tolerowany przez wiele osób. Ponadto produkt przed wprowadzeniem na rynek został przetestowany w kilku laboratoriach. Najlepiej dać się przekonać o działaniu kapsułek Prima bezpośrednio.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Odchudzanie

Autor: Eugeniusz Krasowski

Profesor Eugeniusz Krasowski urodził się 02.07.1932 roku w Kraśniczynie. Tam też ukończył szkołę podstawową. W 1949 roku ukończył Gimnazjum Mechaniczne w Krasnymstawie. Naukę kontynuował w Liceum Mechanicznym w Chełmie, po ukończeniu którego otrzymał dyplom technika mechanika. W roku 1952 rozpoczął studia na Wydziale Budowy Maszyn Politechniki Częstochowskiej, specjalizując się w za- kresie maszyn i urządzeń energetycznych, a pracę dyplomową pisał na temat silników spalinowych, otrzymując w roku 1958 dyplom magistra inżyniera. Po ukończeniu studiów przez 3 lata (1958-1961) pracował jako nauczyciel matematyki w Technikum Mechanicznym w Krasnymstawie. W latach 1961-1962 był zatrudniony w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku (Fabryka Śmigłowców) na stanowisku starszego konstruktora. W roku 1962 rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Akademii Rolniczej w Lublinie, które ukończył w 1966 roku. W latach 1966-1975 był adiunktem, a w 1975-1990 – docentem w tej Katedrze. Tytuł profesora nadzwyczajnego otrzymał w roku 1990, a zwyczajnego w 1992 roku. W latach 1982-1993 był również zatrudniony jako wykładowca w Katedrze Silników Spalinowych Politechniki Lubelskiej. W roku 1993 został kierownikiem zorganizowanej przez Niego Katedry Silników Spalinowych i Pojazdów AR. W latach 1975-1981 pełnił funkcję Prodziekana Wydziału Techniki Rolniczej Akademii Rolniczej w Lublinie oraz przewodniczył Senackiej Komisji do spraw Wynalazczości, był też członkiem Senackiej Komisji Wydawniczej.
Profesor Krasowski jest specjalistą w następujących dyscyplinach naukowych: budowa i eksploatacja maszyn, diagnostyka pojazdów, układy zasilania silników z zapłonem samoczynnym, eksploatacja silników spalinowych, gospodarka energetyczna, paliwa alternatywne, gazy spalinowe i ich wpływ na środowisko przyrodnicze, wpływ układów jezdnych ciągników na zagęszczanie gleby i plonowanie roślin. Wykładane przedmioty: silniki spalinowe, napędy hydrauliczne, pneumatyczne i sterowanie nimi, gospodarka energetyczna, prowadzenie seminariów dyplomowych i laboratoriów paliw i smarów.
Dorobek naukowy Profesora obejmuje 320 prac naukowych, 3 monografie, 32 podręczniki akademickie, 19 patentów. Był promotorem 11 doktorantów i opiekunem 4 doktorów habilitowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *