Big Size – Opinie – Skład – Efekty – Cena

Big-Size żel powiększający penisa

Problemy z potencją? Big Size ma być ostatecznym rozwiązaniem dla wszystkich mężczyzn, którzy są niezadowoleni z własnej potencji i erekcji. Aplikacja ma to gwałtownie poprawić. Ale to nie wszystko. Ten żel ma nawet sprawić, że penis urośnie o kilka centymetrów – bez żadnej interwencji medycznej.

Czy jest to produkt zdzierczy czy skuteczny środek dla mężczyzn? Przyjrzeliśmy się bliżej Big Size.

Co to jest Big Size?

Na stronie sprzedażowej producenta, Big Size reklamowany jest jako innowacyjny produkt. Mówi się, że żel zawiera ekstrakt Tribulus Terrestris jako główny składnik aktywny. Regularne stosowanie żelu ma podobno powodować wzrost penisa nawet o 6 cm.

Jednocześnie z pomocą Big Size podobno poprawia się potencja użytkownika. Gwarantuje to maksymalną przyjemność w łóżku. Aplikacja nie tylko sprawia, że erekcje są silniejsze, ale również zwiększa testosteron i wytrysk.

Big Size – Opinie i recenzje

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowych informacji na temat poszczególnych składników i naszego 4-tygodniowego autotestu, chcielibyśmy przedstawić Ci kilka referencji od konsumentów, które udało nam się znaleźć w Internecie na temat Big Size. Ważne było dla nas zebranie referencji z różnych źródeł.

W ten sposób mogliśmy być pewni, że znajdziemy szeroką gamę poważnych doświadczeń i w ten sposób stworzymy jasny obraz wstępny.

Pierwsze świadectwo pochodzi od młodego mężczyzny, który dzięki żelowi był w stanie opanować swoje problemy z erekcją. Był pozytywnie zaskoczony efektem, dlatego poleca ten żel.

Również wśród doświadczeń z Big Size znalazło się świadectwo użytkownika, który chciał powiększyć swojego penisa z pomocą żelu. Dokładnie przestrzegał instrukcji użycia i po dłuższym okresie stosowania był w stanie zauważyć znaczny wzrost.

Jak widzimy na ostatnim świadectwie, ten konsument również wydaje się być dość przekonany do żelu. Choć jest jeszcze na początku stosowania, wspomina, że nie doświadczył żadnych skutków ubocznych. Bał się tego, zwłaszcza w okolicach intymnych. Chciałby nadal stosować żel i nie może się doczekać pierwszych efektów.

Big Size – Opinie i recenzje

Big Size – Test – Efekty

Aby móc przedstawić tylko najważniejsze fakty, chcielibyśmy, aby ta część była jak najkrótsza. Do naszego testu Big Size zgłosiły się dwie osoby z naszej gminy. Tomek 26 lat i Robert 44 lata. Obaj badani zmagali się z długością swojego penisa i czuli, że ich pewność siebie jest z tego powodu wyraźnie ograniczona. Tomek cierpiał również na problemy z erekcją.

W celu uzyskania dokładnych wyników ustaliliśmy, że okres stosowania wynosi 4 tygodnie, zgodnie z zaleceniami producenta. Aplikację należy wykonywać codziennie, w miarę możliwości 30 minut przed aktywnością seksualną. Cienką warstwę żelu należy nałożyć na penisa.

Tydzień 1: Po tym jak nasze testerki przez 1 tydzień testowały żel Big Size, byłyśmy bardzo ciekawe pierwszych wyników. Obaj badani powiedzieli nam, że mogli odczuć pierwszą poprawę w swojej erekcji, która stała się znacznie twardsza. Nie można było w tym czasie stwierdzić wyraźnego wzrostu penisa.

Tydzień 2: Po tym jak już przy pierwszym badaniu usłyszeliśmy pozytywne opinie dotyczące erekcji, byliśmy ciekawi nowych wyników pomiarów. Wyniki były godne uwagi. Można było zmierzyć wzrost penisa o 1,5 do 2,1 centymetra.

Czytaj  Rhino Gold Gel Opinie - Skład - Efekty - Cena

Tydzień 3: Ponieważ byliśmy pozytywnie zaskoczeni wynikami drugiego badania, bardzo czekaliśmy na trzecią wizytę. I również tym razem mogliśmy zaobserwować ponowny wzrost od 1 do prawie 2 centymetrów. Robert powiedział nam również, że jego życie seksualne znacznie się poprawiło, odkąd zaczął stosować Big Size, a jego problemy z erekcją stopniowo się zmniejszały.

Tydzień 4: Nasz test powoli dobiegał końca, a nasze dwie osoby testujące, jak i my sami, byliśmy już pozytywnie zaskoczeni wynikami po 3 tygodniu. Pod koniec czwartego tygodnia przeprowadziliśmy egzamin końcowy, aby móc zapisać wyniki końcowe. Już teraz udało się określić lekkie wydłużenie od 0,6 do niespełna 1 centymetra. Nasi testerzy mogli dzięki temu osiągnąć wzrost penisa od 3,1 do nieco ponad 4 centymetrów i są przekonani do tego produktu.

Ponieważ nie chcemy opierać się jedynie na pozytywnych stwierdzeniach producenta i doniesieniach użytkowników, tym bardziej cieszy nas fakt, że nasze osoby testujące również mogły osiągnąć pozytywne rezultaty stosując Big Size. Jak się dowiedzieliśmy po raz kolejny, działanie preparatu różni się w zależności od osoby, dlatego sukcesy mogą być oczywiście różne. Ponieważ przez cały okres stosowania nie wystąpiły żadne skutki uboczne ani nietolerancje, możemy zakończyć nasz test z wynikiem pozytywnym.

Dla kogo jest ten żel?

Kiedy odwiedziliśmy stronę sprzedaży, zauważyliśmy, że żel jest przeznaczony przede wszystkim dla mężczyzn, którzy są niezadowoleni z własnego życia seksualnego. Problemy z erekcją czy potencją mają być leczone przez stosowanie Big Size, podobnie jak rozmiar penisa.

Mężczyźni, którzy chcą stać się bardziej silni i aktywni seksualnie, powinni być w stanie skorzystać z żelu tak samo jak użytkownicy niezadowoleni z rozmiaru własnego penisa.

Czy istnieją oficjalne testy i badania dotyczące Big Size?

Sam producent na swoich stronach sprzedażowych reklamuje, że produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Producent podaje również, że żel został oficjalnie przetestowany przez 800 mężczyzn i wymienia wyniki badań.

Podczas naszych badań udało nam się również znaleźć wskazówki, że żel został poddany kolejnym testom, które prawie wszystkie były pozytywne. Dzięki tym testom możemy ponownie założyć, że Big Size dostarcza to, co obiecuje.

Big Size – Sposób użycia

Mężczyźni, którzy cierpią na problemy z potencją i erekcją lub z rozmiarem własnego penisa, chcą produktów łatwych w użyciu. Tak właśnie jest w przypadku Big Size. Producent zaleca rozprowadzenie żelu na całym penisie, a następnie delikatne wmasowanie go.

Po zastosowaniu Big Size efekt jest odczuwalny już po 30 minutach. Aby móc stwierdzić trwałą zmianę długości penisa, producent zaleca stosowanie przez okres co najmniej 4 tygodni. Nawet po tych 4 tygodniach żel może być stosowany przed aktywnością seksualną.

Big Size – Skład

Na stronach sprzedażowych niewiele lub wcale nie ma informacji o ewentualnych składnikach aktywnych zawartych w niebieskim żelu. Producent jednak wielokrotnie podkreśla, że w Big Size znajdują się wyłącznie naturalne składniki aktywne, a jego stosowanie powinno być całkowicie pozbawione ewentualnych zagrożeń. Na jednej ze stron sprzedażowych znaleźliśmy informację, że:

Czytaj  Prolistin Opinie - Skład - Efekty - Cena

L-arginina jest wielokrotnie wykorzystywana w preparatach poprawiających jakość życia seksualnego, ponieważ udowodniono już, że ten aktywny składnik ma działanie pobudzające krążenie.

Tribulus Terrestris zawarty w Big Size jest pozyskiwany z rośliny earththorn. Jest to uważane za jeden z najstarszych sekretów zwiększania męskiej siły. Ekstrakt wspomaga krążenie krwi, co z kolei prowadzi do poprawy erekcji. Dodatkowo zwiększa się sprawność seksualna.

Występowanie skutków ubocznych – przeciwwskazania

Według producenta, można wykluczyć wystąpienie działań niepożądanych leku Big Size. Dzieje się tak za sprawą czysto naturalnych składników zawartych w żelu. Nasi testerzy przez cały okres stosowania nie odczuwali żadnych skutków ubocznych i dobrze tolerowali produkt.

A także w naszych badaniach dotyczących doświadczeń klientów nie mogliśmy znaleźć żadnych wskazań na różne nietolerancje. O Big Size mogliśmy znaleźć tylko pozytywne opinie. Jednak oczywiście możliwa jest nietolerancja na naturalne składniki aktywne, dlatego należy zachować ostrożność, jeśli jesteśmy uczuleni na któryś ze składników.

Gdzie kupić Big Size? Apteka, Allegro

Gdzie kupić Big Size Apteka, Allegro

Przede wszystkim można kupić Big Size poprzez oficjalne strony sprzedażowe producenta. Nasze zamówienie złożyliśmy bezpośrednio przez sklep internetowy producenta. Dzięki temu zamówienie dotarło szybko, a wszystko inne poszło gładko.

Ponadto podczas naszych badań znaleźliśmy ten produkt sporadycznie na Allegro. Nie można jednak zamówić żelu na Amazonie ani w innych sklepach internetowych. Według naszych badań, apteki internetowe lub lokalne apteki również nie mają w swojej ofercie Big Size. To samo dotyczy drogerii takich jak Hebe czy Rossmann.

Ile kosztuje Big Size – cena

Klienci, którzy zamówią produkt za pośrednictwem oficjalnych stron sprzedaży, muszą zapłacić za Big Size cenę 149,00 zł. Klienci otrzymują za to tubę o pojemności 50 ml. Nie ma kosztów wysyłki za przesyłkę. Klienci mogą również korzystać z ofert specjalnych, których nie brakuję na oficjalnej stronie producent.

Podsumowanie: Czy warto stosować Big Size?

W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn cierpi na problemy z erekcją lub potencją. A rozmiar własnego penisa to także źródło niezadowolenia wśród niemieckich mężczyzn. Wielu z dotkniętych tym problemem czuje, że ich własny penis jest zbyt mały. Obciążenie psychiczne związane z tymi problemami może również wpływać na pożądanie seksualne i wydajność.

Odpowiednio, w łóżku już nie wszystko się udaje. Big Size podobno idealnie nadaje się właśnie do takich przypadków – przynajmniej jeśli wierzyć obietnicom producenta. Dzięki regularnemu stosowaniu mężczyźni mają odzyskać większe pożądanie i jędrność, a jednocześnie penis zostaje powiększony.

Podczas naszego autotestu z naszymi dwoma osobami testowymi mogliśmy stwierdzić, że te stwierdzenia rzeczywiście odpowiadają prawdzie. Dzięki zastosowaniu żelu nasi testerzy byli w stanie zauważyć znaczną różnicę w długości penisa, a erekcja również uległa poprawie.

Z tego powodu, naszym zdaniem, jest to skuteczny środek, który może pomóc mężczyznom uzyskać nowe poczucie własnej wartości. Na podstawie wyników autotestu i naszych badań, z czystym sumieniem możemy polecić naszym czytelnikom Big Size.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Seks

Autor: Eugeniusz Krasowski

Profesor Eugeniusz Krasowski urodził się 02.07.1932 roku w Kraśniczynie. Tam też ukończył szkołę podstawową. W 1949 roku ukończył Gimnazjum Mechaniczne w Krasnymstawie. Naukę kontynuował w Liceum Mechanicznym w Chełmie, po ukończeniu którego otrzymał dyplom technika mechanika. W roku 1952 rozpoczął studia na Wydziale Budowy Maszyn Politechniki Częstochowskiej, specjalizując się w za- kresie maszyn i urządzeń energetycznych, a pracę dyplomową pisał na temat silników spalinowych, otrzymując w roku 1958 dyplom magistra inżyniera. Po ukończeniu studiów przez 3 lata (1958-1961) pracował jako nauczyciel matematyki w Technikum Mechanicznym w Krasnymstawie. W latach 1961-1962 był zatrudniony w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku (Fabryka Śmigłowców) na stanowisku starszego konstruktora. W roku 1962 rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Akademii Rolniczej w Lublinie, które ukończył w 1966 roku. W latach 1966-1975 był adiunktem, a w 1975-1990 – docentem w tej Katedrze. Tytuł profesora nadzwyczajnego otrzymał w roku 1990, a zwyczajnego w 1992 roku. W latach 1982-1993 był również zatrudniony jako wykładowca w Katedrze Silników Spalinowych Politechniki Lubelskiej. W roku 1993 został kierownikiem zorganizowanej przez Niego Katedry Silników Spalinowych i Pojazdów AR. W latach 1975-1981 pełnił funkcję Prodziekana Wydziału Techniki Rolniczej Akademii Rolniczej w Lublinie oraz przewodniczył Senackiej Komisji do spraw Wynalazczości, był też członkiem Senackiej Komisji Wydawniczej.
Profesor Krasowski jest specjalistą w następujących dyscyplinach naukowych: budowa i eksploatacja maszyn, diagnostyka pojazdów, układy zasilania silników z zapłonem samoczynnym, eksploatacja silników spalinowych, gospodarka energetyczna, paliwa alternatywne, gazy spalinowe i ich wpływ na środowisko przyrodnicze, wpływ układów jezdnych ciągników na zagęszczanie gleby i plonowanie roślin. Wykładane przedmioty: silniki spalinowe, napędy hydrauliczne, pneumatyczne i sterowanie nimi, gospodarka energetyczna, prowadzenie seminariów dyplomowych i laboratoriów paliw i smarów.
Dorobek naukowy Profesora obejmuje 320 prac naukowych, 3 monografie, 32 podręczniki akademickie, 19 patentów. Był promotorem 11 doktorantów i opiekunem 4 doktorów habilitowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *